Cooperate With Us

wiecej pomocnych wskazowek zacznę od tego, że nie panikuj, nie każę Ci zostawiać miesięcznego malucha na godzinę samego w domu, abyś mogła w tym czasie oddać się rozpustom, czyli wyskoczyć do Biedry na szybkie zakupy. I jeszcze jedno - może wywołam oburzenie - ale przecież u 4-5 latków zaczyna się już w pewien sposób rozwijać seksualność, a na pewno zainteresowanie tą sferą. Chłopcy podglądają mamy, dziewczynki tatusiów, zaczyna budować się naturalne poczucie wstydu. Wydaje mi się, że ssanie piersi w takim wieku może jednak w jakiś sposób zakłócać ten proces. Może się mylę, ale takie mam odczucia.
Trudno jest utrzymywać kontakty z córką, kiedy matka dziecka próbuje zniszczyć cały twój świat. Sylvia L. była menedżerką Sweet Noise i My Riot, nie byłem zadowolony z jej pracy, a artysta nie może tonąć razem ze swoim menedżerem. W momencie kiedy nasze drogi się rozeszły, dla Sylvii L. nie było najważniejsze dobro dziecka, tylko zniszczyć mnie, moje relacje z przyjaciółmi, wytwórniami, muzykami, z bukerami, ze wszystkimi. Obdzwoniła wszystkich mówiąc, że jestem skończonym złodziejem, oszustem i skuelem - mówi na nagraniu.
To nie jest już mama, tata, kwiatki i pszczoły i dziecko gotowe. Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak to zrobić.
Kolejne kontakt miał odbyć się już osobiście tylko z moją żoną. Do tego celu sam musiałem „wynająć” kobietę, która skutecznie wcieli się w rolę starającej się dziecko. Tutaj naprzeciw wyszła para moich przyjaciół, którzy faktycznie od lat zmagają się z problemem bezpłodności. Przyjaciel jak to przyjaciel, zgodził się wynająć partnerkę. Pojechaliśmy do Katowic na spotkanie z surogatką.
Z całym szacunkiem ale chyba nie jest… właściwie jaki był cel merytoryczny tego artykułu? Co konkretnego miał przekazać mamom małych dzieci? Jakiś totalny misz-masz… i wypowiedź „eksperta-logopedy” totalnie niespójna z dzisiejszymi zaleceniami. Jako specjaliści należy przekazywać wiedzę wg jej najnowszych doniesień, a nie jakieś pseudo-porady. To, że dziecko po 12 m-cu życia, czy nawet wcześniej, zaczyna już żuć i jadać wszystko, nie oznacza, że to „WSZYSTKO” daje wartości jakie są w mleku mamy… radzę doczytać - badania ewidentnie wskazują jak dobre i ważne jest kobiece mleko także po roku czy nawet po 2 r.ż.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *