Córka Ireny Sendler Opowiedziała Nam O Swojej Mamie

Przez stół przeciągnęłam niebieski kawałek materiału, marszcząc go odpowiednio tak żeby wyglądał jak płynąca rzeka. Dzisiaj obchodzimy Dzień Rodzeństwa. Cieszę się, że moje macierzyństwo jest już na tyle dojrzałe, że mogę tym pisać. Od zawsze uważałam, że rodzeństwo to jest siła, dlatego odkąd pamiętam myślałam sobie raczej jako podwójnej czy potrójnej mamie niż pojedynczej. Mój plan na szczęście się ziścił i teraz mogę podziwiać miłość i nienawiść jaka buduje się pomiędzy moimi synami. Dlatego nienawiść? Chyba nie muszę tego nikomu tłumaczyć. Kto z nas nie wspominana kuksańców zadawanych rodzeństwu i tych skrajnych uczuć, od kochania po zawiść.
@kajmanowicz Bo przemoc jest prawie w ka¿dym domu. Czasem jest to tylko psychiczna, ale jest tak samo dotkliwa jak fizyczna. Nie tylko w domu, bo równie¿ w w szkole stosowana przez samych nauczycieli, w pracy i na ulicy. Wystarczy przejechaæ siê po jakim¶ mie¶cie samochodem zgodnie z przepisami drogowymi, to zaraz wychodzi i widaæ przemoc, podje¿d¿anie pod samochód, wyprzedzanie, albo i nawet w akcie zemsty po wyprzedzeniu hamowanie. Przyk³ad drogi jest doskona³y, bo pokazuje jak du¿e jest to zjawisko i jak czêsto wystêpuje.
Kochani rodzice. To nie żłobki, przedszkola, szkoły wychowują i kształcą dzieci. To my - rodzice przez wielkie R jesteśmy odpowiedzialni za ich kształcenie, rozwój pasji, duszy, umysłu. Placówki oświatowe pomagają nam, podsuwają możliwości, współpracują w tym procesie, współtworzą go. wiecej o autorze szkoła nam dziecka nie wychowa. Przez wychowanie mam na myśli zarówno wpojenie zasad odnośnie kultury osobistej, systematyczności, konsekwencji, organizacji pracy własnej, dysponowania czasem, jak i chęci i potrzeby do rozwijania pasji, zainteresowań, czytelnictwa. Placówki oświatowe powinny to kontynuować, jednak zaszczepić to w dzieciach musimy my.
Obecnie karmie piersią czwarte dziecko. Nie potępiam długiego karmienia piersią ani tez matek karmiących butelką, nasze dzieci, nasz wybór i moim zdaniem nic nikomu do tego. Starszych synów karmiłam piersią dotąd dopóki sami tego chcieli, czyli żadnego nie dłużej niż półtora roku. Sami zrezygnowali z piersi nie budząc się w nocy i tak zakończyła się ich przygoda z cycem. Córka ma 13 miesięcy, bywają dni, że ssie tylko 2 razy w nocy a bywa, że 5 razy w ciągu doby. Na razie nie planuję zakończenia karmienia, mam nadzieję, że będzie tak jak z jej starszymi braćmi, czas pokaże.
ASCENSIA DIABETES CARE POLAND NIE JEST ODPOWIEDZIALNA ZA TREŚCI PREZENTOWANE NA NIEZALEŻNYCH STRONACH INTERNETOWYCH WŁĄCZAJĄC W TO REKLAMY, SPECJALNE OFERTY, ILUSTRACJE, NAZWY CZY PROMOCJE PRODUKTU. Gdyby nie wyobraźnia u mężczyzny, żadna kobieta nie miałaby szans zainteresować sobą. Żadne sztuczki by nie pomogły. A co ma wspólnego długie karmienie piersią do samodzielności? Moja córka ma ponad 2,5 i czasem wolałabym żeby nie była taka samodzielna jak jest :p. Nie widzę związku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *